Príručka pre reštaurácie: „Bedeker reštaurácie pre celiatikov“

 

Pre reštaurácie sme pripravili príručku, ktorá pomôže kuchárom zorientovať sa v problematike prípravy bezlepkovej stravy pre celiatikov. Naučí ich vyberať jedlá a potraviny vhodné pre celiatika, aj ako sa vyhnúť chybám pri príprave jedla, ktoré by ohrozili zdravie celiatika. Príručka obsahuje povolené a nevhodné potraviny na varenie pre celiatikov, spôsoby prípravy bezlepkových jedál, tipy a rady, bezlepkové recepty a index použitých jedál a potravín, ktorý uľahčuje vyhľadávanie surovín pre bezlepkovú kuchyňu. Dúfame, že tento pomocník v kuchyni Vám prinesie veľa cenných rád a postrehov. Príručku vo formáte PDF si môžete stiahnuť tu:

http://www.restauraciepreceliatikov.sk/wp-content/uploads/Bedeker_restauracie_pre_celiatikov.pdf
 

Poznámka:

Akékoľvek kopírovanie, rozširovanie alebo sprístupňovanie
verejnosti obsahu tohoto diela je zakázané
bez predchádzajúceho písomného súhlasu autorov!

 

Novinky , , , , ,

Reviews are closed.

O stránke/ About site

Mapa pre bezlepkové reštaurácie ponúka možnosť vyhľadať reštaurácie pre celiatikov, hotely, predajne, školy, podujatia a recepty.
Gluten Free Restaurants map lists gluten-free friendly restaurants, hotels, shops, schools, events and recipes for celiac.

UPOZORNENIE

Vzhľadom na povahu jednotlivých reštaurácií a z obavy zo skríženej kontaminácie, nie sme schopní zaručiť, že všetky zariadenia, ktoré sú na tejto stránke, skutočne aj pripravia jedlo bez lepku.

WARNING

Due to the nature of restaurants and cross-contamination concerns, we are unable to guarantee all menu items covered on this site are in fact gluten free.