Chata Martinské hole, Lyžiarske stredisko Martinské hole, Slovakia

Chata Martinské hole sa nachádza v pohorí Malá Fatra v centre lyžiarskeho strediska Martinské hole. Výborné snehové podmienky v zimnom období (prírodný sneh) predurčujú stredisko k turisticko-lyžiarskym aktivitám a najmä zjazdovému lyžovaniu, veď najbližší lyžiarsky vlek je vzdialený od chaty len 80 metrov.

Chata s kapacitou 85 lôžok je v prevádzke v letnom i zimnom období. Poskytujeme ubytovanie v izbách s turistickým štandardom (sociálne zariadenia sú umiestnené na poschodí) a v desiatich apartmánoch, každý s vlastným sociálnym zariadením. Prístup automobilom ku chate je možný po asfaltovej ceste, ktorá vedie z Martina-Priekopy.

Stravovanie ponúkame v reštaurácii s celodennou prevádzkou a príjemne posedieť pri káve si môžete v našej kaviarni. Okolie chaty poskytuje možnosti pešej vysokohorskej turistiky, cykloturistiky, pobytu v prírode a iné aktivity pre dokonalú relaxáciu v prostredí prírody Malej Fatry.

Pre celiatikov ponúkame napr. našu špecialitu „Mučkalica“.

 

Place Categories: Hotely pre celiatikov and Reštaurácie pre celiatikovPlace Tags: Dovolenka

Súvisiace Miesta

Umiestnite svoju Recenziu

You must be Prihlásený ako K pridaniu recenzie.

Report this?

Send To Friend

Captcha Verification
captcha image

Send Enquiry

Captcha Verification
captcha image

Claim Listing

What is the claim process?

Captcha Verification
captcha image

O stránke/ About site

Mapa pre bezlepkové reštaurácie ponúka možnosť vyhľadať reštaurácie pre celiatikov, hotely, predajne, školy, podujatia a recepty.
Gluten Free Restaurants map lists gluten-free friendly restaurants, hotels, shops, schools, events and recipes for celiac.

UPOZORNENIE

Vzhľadom na povahu jednotlivých reštaurácií a z obavy zo skríženej kontaminácie, nie sme schopní zaručiť, že všetky zariadenia, ktoré sú na tejto stránke, skutočne aj pripravia jedlo bez lepku.

WARNING

Due to the nature of restaurants and cross-contamination concerns, we are unable to guarantee all menu items covered on this site are in fact gluten free.