Cukráreň MEDULIENKA, Hurbanove námestie 49, Bojnice, Slovakia

Cukráreň MEDULIENKA – výroba a predaj bezlepkových zákuskov

Chýba Vám vo Viedenskej káve poctivá šľahačka? Máte chuť na čerstvý koláčik s plnkou z masla, pravou čokoládou a prírodnými surovinami bez konzervantov? Ste celiatik s maškrtným jazýčkom? Potom ste u nás správne. Každý deň pre vás pripravíme dobroty z tých najlepších ingrediencií. Prirodzene bezlepkové.
Otvorené od 15.3.2015 v Meštianskom dome, ktorý je najstarším na Hurbanovom námestí v Bojniciach. Bol postavený v 16. storočí v renesančnom slohu.

Place Categories: Reštaurácie pre celiatikovPlace Tags: bezlepková cukráreň, bezlepková torta and bezlepkové sladkosti

Súvisiace Miesta

Umiestnite svoju Recenziu

You must be Prihlásený ako K pridaniu recenzie.

Report this?

Send To Friend

Captcha Verification
captcha image

Send Enquiry

Captcha Verification
captcha image

Claim Listing

What is the claim process?

Captcha Verification
captcha image

O stránke/ About site

Mapa pre bezlepkové reštaurácie ponúka možnosť vyhľadať reštaurácie pre celiatikov, hotely, predajne, školy, podujatia a recepty.
Gluten Free Restaurants map lists gluten-free friendly restaurants, hotels, shops, schools, events and recipes for celiac.

UPOZORNENIE

Vzhľadom na povahu jednotlivých reštaurácií a z obavy zo skríženej kontaminácie, nie sme schopní zaručiť, že všetky zariadenia, ktoré sú na tejto stránke, skutočne aj pripravia jedlo bez lepku.

WARNING

Due to the nature of restaurants and cross-contamination concerns, we are unable to guarantee all menu items covered on this site are in fact gluten free.