GOLDEN ROYAL Boutique hotel & SPA **** , Vodná 8, Košice, Slovakia

Od októbra 2011 ponúkame hosťom nový jedálny lístok, v ktorom pripravujeme jedlá novou technológiou zvanou Sous Vide.  Technológiou Sous Vide / v preklade bez vzduchu / si pôvodná surovina  zachová svoju skutočnú chuť a arómu, nie je znehodnotená chemickými reakciami, ktoré vznikajú pri pečení, fritovaní, varení vo vode, karamelizácii atď. Pokrm pripravený metódou Sous Vide minimálne zaťažuje tráviaci systém. Je to momentálne najšetrnejšia metóda spracovania surovín. Prajeme Vám príjemný gastronomický zážitok.

Place Categories: Hotely pre celiatikov and Reštaurácie pre celiatikovPlace Tags: špeciality and wellness

Súvisiace Miesta

Umiestnite svoju Recenziu

You must be Prihlásený ako K pridaniu recenzie.

Report this?

Send To Friend

Captcha Verification
captcha image

Send Enquiry

Captcha Verification
captcha image

Claim Listing

What is the claim process?

Captcha Verification
captcha image

O stránke/ About site

Mapa pre bezlepkové reštaurácie ponúka možnosť vyhľadať reštaurácie pre celiatikov, hotely, predajne, školy, podujatia a recepty.
Gluten Free Restaurants map lists gluten-free friendly restaurants, hotels, shops, schools, events and recipes for celiac.

UPOZORNENIE

Vzhľadom na povahu jednotlivých reštaurácií a z obavy zo skríženej kontaminácie, nie sme schopní zaručiť, že všetky zariadenia, ktoré sú na tejto stránke, skutočne aj pripravia jedlo bez lepku.

WARNING

Due to the nature of restaurants and cross-contamination concerns, we are unable to guarantee all menu items covered on this site are in fact gluten free.