Hotel Solisko – Reštaurácia “AL LAGO“, Pri jazere 4046/1, Štrbske Pleso, Slovakia

Reštaurácia “AL LAGO“ pod vedením šéfkuchára Martina Kurhajca ponúka výber jedál pre každého. Na brehu tatranského horského plesa si môžete pochutnať na starostlivo vybraných nielen špecialitách ale aj klasických jedlách podľa talianskych receptúr a tiež na tradičných jedlách regiónu Tatier. K chutným jedlám je prispôsobená aj ponuka nápojov – vína, piva, destilátov ale aj koktejlov a domácich nealkoholických pochúťok.

Bezlepkové jedlá označené v jedálnom lístku so značkou BG.

 

Restaurant „Al Lago“ under command of our chef Martin Kurhajca offers a selection of dishes for everyone. On the bank of the Tatra mountain lakes you can enjoy not only carefully selected specialties of the traditional Slovak cuisine but also traditional Italian dishes.

Gluten free dishes in Menu.

Place Categories: Hotely pre celiatikov and Reštaurácie pre celiatikovPlace Tags: bezlepková polievka, bezlepkové cestoviny, bezlepkové sladkosti, Dovolenka, wellness and wine

Súvisiace Miesta

Umiestnite svoju Recenziu

You must be Prihlásený ako K pridaniu recenzie.

Report this?

Send To Friend

Captcha Verification
captcha image

Send Enquiry

Captcha Verification
captcha image

Claim Listing

What is the claim process?

Captcha Verification
captcha image

O stránke/ About site

Mapa pre bezlepkové reštaurácie ponúka možnosť vyhľadať reštaurácie pre celiatikov, hotely, predajne, školy, podujatia a recepty.
Gluten Free Restaurants map lists gluten-free friendly restaurants, hotels, shops, schools, events and recipes for celiac.

UPOZORNENIE

Vzhľadom na povahu jednotlivých reštaurácií a z obavy zo skríženej kontaminácie, nie sme schopní zaručiť, že všetky zariadenia, ktoré sú na tejto stránke, skutočne aj pripravia jedlo bez lepku.

WARNING

Due to the nature of restaurants and cross-contamination concerns, we are unable to guarantee all menu items covered on this site are in fact gluten free.