Hotel Zátoka***, Slnečné jazerá -Sever, Senec, Slovakia

Ochutnajte naše špeciality!
Príjemná, rodinná atmosféra reštaurácie Vám umožní vychutnať si tradičné regionálne jedlá v modernej úprave. Pri ich príprave kladieme dôraz na výber tých najčerstvejších surovín,pochádzajúcich podľa možnosti z nášho regiónu. Chuť jedál dopĺňajú lahodné vína z Malokarpatskej oblasti.
Pre našich najmenších hostí máme pripravené špeciálne detské menu. Detská stolička a príbor sú samozrejmosťou.
V reštaurácií ponúkame bezlepkové jedlá, navyše máme vlastnú pekáreň, kde si pečieme vlastný chlieb. K dispozícií je aj bezlepkový chlieb, spolu s možnosťou si ho kúpiť aj domov.

Place Categories: Hotely pre celiatikov and Reštaurácie pre celiatikovPlace Tags: bezlepkový chlieb and Dovolenka

Súvisiace Miesta

Umiestnite svoju Recenziu

You must be Prihlásený ako K pridaniu recenzie.

Report this?

Send To Friend

Captcha Verification
captcha image

Send Enquiry

Captcha Verification
captcha image

Claim Listing

What is the claim process?

Captcha Verification
captcha image

O stránke/ About site

Mapa pre bezlepkové reštaurácie ponúka možnosť vyhľadať reštaurácie pre celiatikov, hotely, predajne, školy, podujatia a recepty.
Gluten Free Restaurants map lists gluten-free friendly restaurants, hotels, shops, schools, events and recipes for celiac.

UPOZORNENIE

Vzhľadom na povahu jednotlivých reštaurácií a z obavy zo skríženej kontaminácie, nie sme schopní zaručiť, že všetky zariadenia, ktoré sú na tejto stránke, skutočne aj pripravia jedlo bez lepku.

WARNING

Due to the nature of restaurants and cross-contamination concerns, we are unable to guarantee all menu items covered on this site are in fact gluten free.