La Trattoria Reštaurácia, Sinokvetná 11, Bratislava, Slovakia

Všetky jedlá, vrátane dezertov, Vám radi pripravíme s použitím bezlepkových surovín. Všetky tieto suroviny pochádzajú od špeciálizovaných dodávateľov a spĺňajú prísne celiatické kritéria. Príplatok za bezlepkové jedlá je 1€.

Požiadavku na bezlepkové jedlá uveďte prosím pri telefonickej objednávke. Pri bezlepkových jedlách zabezpečujeme bezplatný rozvoz v rámci celej Bratislavy.

V prípade záujmu Vám na objednávku radi pripravíme bezlepkové torty a koláče

Place Categories: Reštaurácie pre celiatikovPlace Tags: bezlepková torta and bezlepkové sladkosti

Súvisiace Miesta

1 Recenzia

 1. tpelikan76 ., 2014/01/13 18:23 business - La Trattoria Reštaurácia, Sinokvetná 11, Bratislava, Slovakia
  1/5

  Tak personál tejto „reštaurácie“ ma dnes dojal. Mame diagnostikovali pred pár dňami celiakiu aj alergiu na laktózu. Chcel som si v tejto reštaurácii objednať telefonicky 1 pizzu a 1 lasagne pre ňu. Zavolám, slušne sa predstavím, opýtam sa na bezlekovu/laktozovu pizzu Zingara. Odpoveď personálu : Nemáme bezlaktózový/bezlepkový syr, pizzu Vám nevieme urobiť.
  Ok, opýtam sa na lasagne bologneze, odpoved „Pche, co ste nepocul ? Nemame syr !“. Moja dalsia otazka : A mate nieco pre celiatika, co si viem teraz objednat ? Odpoved : nie.
  Pekne som podakoval a zlozil.

     -   Log in to reply

Umiestnite svoju Recenziu

You must be Prihlásený ako K pridaniu recenzie.

Report this?

Send To Friend

Captcha Verification
captcha image

Send Enquiry

Captcha Verification
captcha image

Claim Listing

What is the claim process?

Captcha Verification
captcha image

O stránke/ About site

Mapa pre bezlepkové reštaurácie ponúka možnosť vyhľadať reštaurácie pre celiatikov, hotely, predajne, školy, podujatia a recepty.
Gluten Free Restaurants map lists gluten-free friendly restaurants, hotels, shops, schools, events and recipes for celiac.

UPOZORNENIE

Vzhľadom na povahu jednotlivých reštaurácií a z obavy zo skríženej kontaminácie, nie sme schopní zaručiť, že všetky zariadenia, ktoré sú na tejto stránke, skutočne aj pripravia jedlo bez lepku.

WARNING

Due to the nature of restaurants and cross-contamination concerns, we are unable to guarantee all menu items covered on this site are in fact gluten free.