Motorest – Penzion Mlynárka*, Rajecké Teplice, Slovakia

Štýlová drevenica s reštauráciou slovenskej tradičnej kuchyne s grilovanými  špecialitami podľa receptov starých materí. Nechýbajú ani slovenské  halušky,  pirohy ,  šúľance,  či špeciality z rýb.

V samostatnej vinárni je možnosť posedenia pri hudobnej produkcii a dobrom víne.  Priestory sú predurčené na rodinné a spoločenské udalosti, posedenia ale aj semináre či školenia.

Pre celiatikov na objednávku ponúkame polievky, grilované špeciality, ryby…

Place Categories: Hotely pre celiatikov and Reštaurácie pre celiatikovPlace Tags: bezlepková polievka, Dovolenka and grill

Súvisiace Miesta

Umiestnite svoju Recenziu

You must be Prihlásený ako K pridaniu recenzie.

Report this?

Send To Friend

Captcha Verification
captcha image

Send Enquiry

Captcha Verification
captcha image

Claim Listing

What is the claim process?

Captcha Verification
captcha image

O stránke/ About site

Mapa pre bezlepkové reštaurácie ponúka možnosť vyhľadať reštaurácie pre celiatikov, hotely, predajne, školy, podujatia a recepty.
Gluten Free Restaurants map lists gluten-free friendly restaurants, hotels, shops, schools, events and recipes for celiac.

UPOZORNENIE

Vzhľadom na povahu jednotlivých reštaurácií a z obavy zo skríženej kontaminácie, nie sme schopní zaručiť, že všetky zariadenia, ktoré sú na tejto stránke, skutočne aj pripravia jedlo bez lepku.

WARNING

Due to the nature of restaurants and cross-contamination concerns, we are unable to guarantee all menu items covered on this site are in fact gluten free.