Naša Čarovňa, Šrobárová 1, Trnava, Slovakia

Naša Čarovňa je miesto, kde čarujeme s dobrými a kvalitnými surovinami aby sme vám ponúkli niečo zdravé na zahryznutie. Počas pracovného týždňa čaríme makrobiotické vegánske obedové menu a od poobedia až do večera, aj počas víkendu, sa u nás môžete staviť pre chutné vegan rýchlovky. Placky a palacinky robíme z čerstvo namletej pohánky, sú celozrnné, bezlepkové a veľmi chutné. Naplníme vám ich podľa želania z našej ponuky nátierok (na slano) alebo na sladko džemíkom, samozrejme bez curku 🙂
Pre naozaj hladných máme sýty vegibab, čo je náš vegánsky kebeb, s čerstvou zeleninkou, šťavnatým dresingom a dochrumka opraženým seitanom. Veríme, že Naša Čarovňa bude miestom, kam sa radi vrátite po chutné kvalitné jedlo, vždy čerstvé a s láskou pripravené 🙂
Naším cieľom je, aby vám zdravie chutilo

Place Categories: Reštaurácie pre celiatikovPlace Tags: bezlepkové palacinky and Bio

Súvisiace Miesta

Umiestnite svoju Recenziu

You must be Prihlásený ako K pridaniu recenzie.

Report this?

Send To Friend

Captcha Verification
captcha image

Send Enquiry

Captcha Verification
captcha image

Claim Listing

What is the claim process?

Captcha Verification
captcha image

O stránke/ About site

Mapa pre bezlepkové reštaurácie ponúka možnosť vyhľadať reštaurácie pre celiatikov, hotely, predajne, školy, podujatia a recepty.
Gluten Free Restaurants map lists gluten-free friendly restaurants, hotels, shops, schools, events and recipes for celiac.

UPOZORNENIE

Vzhľadom na povahu jednotlivých reštaurácií a z obavy zo skríženej kontaminácie, nie sme schopní zaručiť, že všetky zariadenia, ktoré sú na tejto stránke, skutočne aj pripravia jedlo bez lepku.

WARNING

Due to the nature of restaurants and cross-contamination concerns, we are unable to guarantee all menu items covered on this site are in fact gluten free.