penzión & reštaurácia benedikti***, S. Chalúpku 316/18, Prievidza, Slovakia

Reštaurácia Benedikti s kapacitou 40 miest a letná terasa s kapacitou 52 miest Vám ponúkajú bohaté menu domácej a medzinárodnej kuchyne, ako aj pestrý výber nealkoholických a alkoholických nápojov, vrátane jedinečnej vínnej karty. Jej priestory sú vhodné aj na usporiadanie rôznych spoločenských podujatí, slávností a svadieb. Denné menu v jednotnej cene je samozrejmosťou. Súčasťou reštaurácie je bar.

Place Categories: Hotely pre celiatikov and Reštaurácie pre celiatikovPlace Tags: denné menu

Súvisiace Miesta

Umiestnite svoju Recenziu

You must be Prihlásený ako K pridaniu recenzie.

Report this?

Send To Friend

Captcha Verification
captcha image

Send Enquiry

Captcha Verification
captcha image

Claim Listing

What is the claim process?

Captcha Verification
captcha image

O stránke/ About site

Mapa pre bezlepkové reštaurácie ponúka možnosť vyhľadať reštaurácie pre celiatikov, hotely, predajne, školy, podujatia a recepty.
Gluten Free Restaurants map lists gluten-free friendly restaurants, hotels, shops, schools, events and recipes for celiac.

UPOZORNENIE

Vzhľadom na povahu jednotlivých reštaurácií a z obavy zo skríženej kontaminácie, nie sme schopní zaručiť, že všetky zariadenia, ktoré sú na tejto stránke, skutočne aj pripravia jedlo bez lepku.

WARNING

Due to the nature of restaurants and cross-contamination concerns, we are unable to guarantee all menu items covered on this site are in fact gluten free.