Pizza Mizza, AUPARK, Nitrianska 15, Piešťany, Slovakia

Ponúkaný sortiment v prevádzkach Pizza Mizza EXPRES je cenovo prístupný pre všetkých návštevníkov a zamestnancov nákupných centier, pričom napĺňa aj kvalitatívne nároky širokého spektra zákazníkov – obsahuje aj vegeteriánske menu a čerstvé zeleninové šaláty. Jedlá sú ľahké, všetky čerstvo vyrobené.

V ponuke aj bezlepková pizza, bezlepkové pirohy.

Rozvoz pizze.

Place Categories: Obchody pre celiatikov and Reštaurácie pre celiatikovPlace Tags: bezlepková pizza, denné menu, pizza delivery and shoping center

Súvisiace Miesta

Umiestnite svoju Recenziu

You must be Prihlásený ako K pridaniu recenzie.

Report this?

Send To Friend

Captcha Verification
captcha image

Send Enquiry

Captcha Verification
captcha image

Claim Listing

What is the claim process?

Captcha Verification
captcha image

O stránke/ About site

Mapa pre bezlepkové reštaurácie ponúka možnosť vyhľadať reštaurácie pre celiatikov, hotely, predajne, školy, podujatia a recepty.
Gluten Free Restaurants map lists gluten-free friendly restaurants, hotels, shops, schools, events and recipes for celiac.

UPOZORNENIE

Vzhľadom na povahu jednotlivých reštaurácií a z obavy zo skríženej kontaminácie, nie sme schopní zaručiť, že všetky zariadenia, ktoré sú na tejto stránke, skutočne aj pripravia jedlo bez lepku.

WARNING

Due to the nature of restaurants and cross-contamination concerns, we are unable to guarantee all menu items covered on this site are in fact gluten free.