Pizzeria AB, Dionýza Štúra 759, Sereď, Slovakia

Reštaurácia, ktorá má dlhoročnú tradíciu a počas tohoto obdobia sa stala slušným podnikom s príjemnou obsluhou a kvalitnými službami. Denne zarábame nové cesto na pizzu, naša šľahačka je robená z čerstvej smotany a pri príprave jedál sa snažíme používať čím viac „živých“ potravín. Veríme, že po ochutnaní napr. našej slepačej domácej polievky budete konštatovať, že je naozaj „domáca“. Pripravujeme aj špeciálne upravené menu pre celiatikov.

 

Place Categories: Reštaurácie pre celiatikovPlace Tags: bezlepková pizza, bezlepkové cestoviny, denné menu and oslavy

Súvisiace Miesta

Reviews are closed.

Report this?

Send To Friend

Captcha Verification
captcha image

Send Enquiry

Captcha Verification
captcha image

Claim Listing

What is the claim process?

Captcha Verification
captcha image

O stránke/ About site

Mapa pre bezlepkové reštaurácie ponúka možnosť vyhľadať reštaurácie pre celiatikov, hotely, predajne, školy, podujatia a recepty.
Gluten Free Restaurants map lists gluten-free friendly restaurants, hotels, shops, schools, events and recipes for celiac.

UPOZORNENIE

Vzhľadom na povahu jednotlivých reštaurácií a z obavy zo skríženej kontaminácie, nie sme schopní zaručiť, že všetky zariadenia, ktoré sú na tejto stránke, skutočne aj pripravia jedlo bez lepku.

WARNING

Due to the nature of restaurants and cross-contamination concerns, we are unable to guarantee all menu items covered on this site are in fact gluten free.