Pizzeria Mareto, Raková 1862, Raková, Slovakia

Bezlepková strava u nás

Pri vzniku pizzerie sme sa pohrávali s myšlienkou pripravovať bezlepkovú stravu, nakoľko možnosti stravovania sú výrazne obmedzené. Zriadili sme špeciálny oddelený bezlepkový kútik a snažili sa tak vyhovieť zákazníkom s touto zákernou chorobou. V našej prevádzke dbáme na dodržiavanie oddelenia bezlepkovej stravy od normálnej. Bezlepkovú pizzu pečieme na plechoch určených na pečenie, takže sa nedostane do kontaktu s normálnou lepkovou múkou. Používame výhradne iba kvalitné bezlepkové suroviny. Na prípravu bezlepkovej pizze a cestovín používame múku značky Promix.

Vieme, že s touto chorobou to máte veľmi ťažké a preto sa aspoň takto snažíme pomôcť Vám stravovať sa bez starostí a obáv. Ak máte akékoľvek nápady , pripomienky alebo návrhy, napíšte nám v sekcii diskusia. Tím Mareta Vám všetkým praje dobrú chuť!

Pripravujeme aj bezlepkové menu. Ak si prajete bezlepkové menu, je nutné si ho rezervovať 24 hodín vopred .

Place Categories: Reštaurácie pre celiatikovPlace Tags: bezlepková pizza, bezlepkové cestoviny and denné menu

Súvisiace Miesta

Umiestnite svoju Recenziu

You must be Prihlásený ako K pridaniu recenzie.

Report this?

Send To Friend

Captcha Verification
captcha image

Send Enquiry

Captcha Verification
captcha image

Claim Listing

What is the claim process?

Captcha Verification
captcha image

O stránke/ About site

Mapa pre bezlepkové reštaurácie ponúka možnosť vyhľadať reštaurácie pre celiatikov, hotely, predajne, školy, podujatia a recepty.
Gluten Free Restaurants map lists gluten-free friendly restaurants, hotels, shops, schools, events and recipes for celiac.

UPOZORNENIE

Vzhľadom na povahu jednotlivých reštaurácií a z obavy zo skríženej kontaminácie, nie sme schopní zaručiť, že všetky zariadenia, ktoré sú na tejto stránke, skutočne aj pripravia jedlo bez lepku.

WARNING

Due to the nature of restaurants and cross-contamination concerns, we are unable to guarantee all menu items covered on this site are in fact gluten free.