Reštaurácia Tarpan, Májová 23, Bratislava, Slovakia

Tradičná reštaurácia Tarpan za Ekonomickou univerzitou v Bratislave-Petržalke vás pozýva ochutnať klasické jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne v modernom prevedení. Mnohé jedlá na jedálnom lístku sú vhodné aj pre celiatikov, prípade sa dajú objednať v bezlepkovej verzii. Reštaurácia je tiež príjemné miesto na rodinné oslavy, svadobné hostiny, oslavy promócií a firemné večierky. Spolumajiteľka reštaurácie Tarpan má sama alergiu na lepok…:)

Place Categories: Reštaurácie pre celiatikovPlace Tags: oslavy

Súvisiace Miesta

Umiestnite svoju Recenziu

You must be Prihlásený ako K pridaniu recenzie.

Report this?

Send To Friend

Captcha Verification
captcha image

Send Enquiry

Captcha Verification
captcha image

Claim Listing

What is the claim process?

Captcha Verification
captcha image

O stránke/ About site

Mapa pre bezlepkové reštaurácie ponúka možnosť vyhľadať reštaurácie pre celiatikov, hotely, predajne, školy, podujatia a recepty.
Gluten Free Restaurants map lists gluten-free friendly restaurants, hotels, shops, schools, events and recipes for celiac.

UPOZORNENIE

Vzhľadom na povahu jednotlivých reštaurácií a z obavy zo skríženej kontaminácie, nie sme schopní zaručiť, že všetky zariadenia, ktoré sú na tejto stránke, skutočne aj pripravia jedlo bez lepku.

WARNING

Due to the nature of restaurants and cross-contamination concerns, we are unable to guarantee all menu items covered on this site are in fact gluten free.