Veg life, Mickiewiczova 18, Bratislava, Slovakia

Vieme, že častokrát je ťažké nájsť si v záplave pracovných povinností čas na zdravý a pritom chutný obed, ktorý telu dodá potrebnú energiu a pritom ho veľmi nezaťaží. My sami sme na tento problém narážali, a tak sme si povedali, že je čas to zmeniť.

V našej ponuke prevládajú vegetariánske dobroty, pretože sú prospešné ako pre človeka, tak i celé ľudstvo. Zároveň si uvedomujeme, že svet nie je čierno-biely, a preto u nás nájdete aj ľahké jedlá z mäsa. Budeme sa tešiť, keď si doprajete hlavne šaláty z čerstvej surovej zeleniny, ako aj ovocné a zeleninové šťavy z našej ponuky.

Každý deň pre Vás pripravujeme vegetariánske, vegánske, bezlepkové a ľahké mäsové jedlá s presvedčením, že pomôžu Vášmu telu aj Vašej duši.

Place Categories: Reštaurácie pre celiatikovPlace Tags: Bio and denné menu

Súvisiace Miesta

Umiestnite svoju Recenziu

You must be Prihlásený ako K pridaniu recenzie.

Report this?

Send To Friend

Captcha Verification
captcha image

Send Enquiry

Captcha Verification
captcha image

Claim Listing

What is the claim process?

Captcha Verification
captcha image

O stránke/ About site

Mapa pre bezlepkové reštaurácie ponúka možnosť vyhľadať reštaurácie pre celiatikov, hotely, predajne, školy, podujatia a recepty.
Gluten Free Restaurants map lists gluten-free friendly restaurants, hotels, shops, schools, events and recipes for celiac.

UPOZORNENIE

Vzhľadom na povahu jednotlivých reštaurácií a z obavy zo skríženej kontaminácie, nie sme schopní zaručiť, že všetky zariadenia, ktoré sú na tejto stránke, skutočne aj pripravia jedlo bez lepku.

WARNING

Due to the nature of restaurants and cross-contamination concerns, we are unable to guarantee all menu items covered on this site are in fact gluten free.