Wellness Hotel Chopok ****, Demänovská Dolina 20, Liptovský Mikuláš, Slovakia

U nás sú celiatici vítaní.

Šéfkuchár našej hotelovej reštaurácie pripravuje až 90 percent jedál z bezlepkových surovín. V jedálnom lístku sú bezlepkové jedlá osobitne vyznačené, na požiadanie je možné pripraviť aj bezlaktózový variant. Jedlá a dezerty s úpravami bez lepku sú pravidelne súčasťou každovečerného menu ako aj ponuky A´la carte jedálneho lístka hotelovej reštuarácie Wellness Hotela Chopok ****. Raňajkový bufet poskytuje širokú ponuku potravín vhodných aj pre celiatikov, ktorých súčasťou sú i špeciálne bezlepkové potraviny ako napr. bezlepkové chleby a pečivo, mliečne výrobky, masové výrobky, pohánkové vločky, instantné ryžové vločky, ryžové chleby, bezlepkové sušienky. Presvedčte sa i Vy, že jedlá bez lepku vo Wellness Hoteli Chopok **** – Vašom obľúbenom hoteli v stredisku Jasná – sú pripravené a chutia ako plnohodnotná kulinárska špecialita.

People with Celiac Disease are welcome.

Our chef prepares 90 per cent of meals using gluten- free ingredients.

Gluten free dishes are marked and Lactose- free meals can also be ordered.

Gluten-free meals and desserts are regular part of daily menu and A´la carte menu.

Breakfast buffet offers wide range of foods suitable for people suffering from Celiac Disease, special gluten-free bread and pastry, dairy products, meat products, buckwheat flakes, instant rice flakes, rice bread, gluten-free biscuits and more.

Try yourself that the meals prepared without gluten at Wellness Hotel Chopok ****are made and taste as real culinary speciality.

Place Categories: Hotely pre celiatikov and Reštaurácie pre celiatikovPlace Tags: Dovolenka, špeciality and wellness

Súvisiace Miesta

Umiestnite svoju Recenziu

You must be Prihlásený ako K pridaniu recenzie.

Report this?

Send To Friend

Captcha Verification
captcha image

Send Enquiry

Captcha Verification
captcha image

Claim Listing

What is the claim process?

Captcha Verification
captcha image

O stránke/ About site

Mapa pre bezlepkové reštaurácie ponúka možnosť vyhľadať reštaurácie pre celiatikov, hotely, predajne, školy, podujatia a recepty.
Gluten Free Restaurants map lists gluten-free friendly restaurants, hotels, shops, schools, events and recipes for celiac.

UPOZORNENIE

Vzhľadom na povahu jednotlivých reštaurácií a z obavy zo skríženej kontaminácie, nie sme schopní zaručiť, že všetky zariadenia, ktoré sú na tejto stránke, skutočne aj pripravia jedlo bez lepku.

WARNING

Due to the nature of restaurants and cross-contamination concerns, we are unable to guarantee all menu items covered on this site are in fact gluten free.