ZŠ – Československej armády 22, Prešov

Nakoľko boli vypracované receptúry pre diétne stravovanie, v prípade záujmu zo strany rodičov bude naša školská jedáleň poskytovať diétne stravovanie – bezgluténovú /bezlepkovú/ diétu pre žiakov s poruchou vstrebávania pokrmov s obsahom lepku /gluténu/. Každý stravník, ktorý prejaví záujem a toto stravovanie, musí priniesť pred začiatkom stravovania lekársky posudok od lekára špecialistu /gastroenterológa/.

Place Categories: Školy pre celiatikov

Súvisiace Miesta

Reviews are closed.

Report this?

Send To Friend

Captcha Verification
captcha image

Send Enquiry

Captcha Verification
captcha image

Claim Listing

What is the claim process?

Captcha Verification
captcha image

O stránke/ About site

Mapa pre bezlepkové reštaurácie ponúka možnosť vyhľadať reštaurácie pre celiatikov, hotely, predajne, školy, podujatia a recepty.
Gluten Free Restaurants map lists gluten-free friendly restaurants, hotels, shops, schools, events and recipes for celiac.

UPOZORNENIE

Vzhľadom na povahu jednotlivých reštaurácií a z obavy zo skríženej kontaminácie, nie sme schopní zaručiť, že všetky zariadenia, ktoré sú na tejto stránke, skutočne aj pripravia jedlo bez lepku.

WARNING

Due to the nature of restaurants and cross-contamination concerns, we are unable to guarantee all menu items covered on this site are in fact gluten free.