BIOLAND.sk, Kollárová 16, Pezinok, Slovakia

Nakupujete radšej v tradičnej „kamennej“ predajni? Radi vás privítame v našom obchode s biopotravinami v centre Pezinka alebo Bratislavy. Nájdete u nás len zdravé a chutné biopotraviny, ale aj bezlepkové, bezvaječné, nemliečne a rastlinné potraviny. Okrem potravín si v našej predajni môžete zakúpiť aj veľa produktov prírodnej kozmetiky.

Navštívte naše obchody

  • v predajni používame jedinečný systém označovania potravín, vďaka ktorému si rýchlo a jednoducho vyberiete svoje obľúbené potraviny,
  • radi vám v predajni poradíme a naša diétna sestra vám poskytne odborné poradenstvo pri výbere vhodných potravín a konzultácie pri akýchkoľvek stravovacích problémom či alergiách,
  • každý týždeň máme pre vás pripravenú akciu na vaše obľúbené produkty s prekvapivo nízkymi cenami,
  • vždy robíme všetko preto, aby ste sa v našej predajni cítili príjemne!

Place Categories: Obchody pre celiatikovPlace Tags: Bio

Súvisiace Miesta

Umiestnite svoju Recenziu

You must be Prihlásený ako K pridaniu recenzie.

Report this?

Send To Friend

Captcha Verification
captcha image

Send Enquiry

Captcha Verification
captcha image

Claim Listing

What is the claim process?

Captcha Verification
captcha image

O stránke/ About site

Mapa pre bezlepkové reštaurácie ponúka možnosť vyhľadať reštaurácie pre celiatikov, hotely, predajne, školy, podujatia a recepty.
Gluten Free Restaurants map lists gluten-free friendly restaurants, hotels, shops, schools, events and recipes for celiac.

UPOZORNENIE

Vzhľadom na povahu jednotlivých reštaurácií a z obavy zo skríženej kontaminácie, nie sme schopní zaručiť, že všetky zariadenia, ktoré sú na tejto stránke, skutočne aj pripravia jedlo bez lepku.

WARNING

Due to the nature of restaurants and cross-contamination concerns, we are unable to guarantee all menu items covered on this site are in fact gluten free.