Frangipani Vitality Bar, Padlých hrdinov 71, Bratislava, Slovakia

Pripravíme na objednávku raw nepečené dobroty a torty, šaláty a nátierky, vitality balíčky.

Naše výrobky neobsahujú živočíšne produkty, sú RAW – živé, bez tepelnej úpravy, bez cukru aj bez lepku a sú vyrobené z čerstvých surovín.

Sme ohľaduplný k zvieratám a k životnému prostrediu. Na balenie používame 100% biologicky odburateľné a kompostovateľné obaly. Pochutnajú si nielen nadšenci zdravej stravy, ale aj milovníci sladkostí, milovníci diét, mamičky a detičky, športovci, ale aj ľudia s bezlepkovou diétou.

Place Categories: Reštaurácie pre celiatikovPlace Tags: bezlepková cukráreň, bezlepková torta, raw and vegan

Súvisiace Miesta

Umiestnite svoju Recenziu

You must be Prihlásený ako K pridaniu recenzie.

Report this?

Send To Friend

Captcha Verification
captcha image

Send Enquiry

Captcha Verification
captcha image

Claim Listing

What is the claim process?

Captcha Verification
captcha image

O stránke/ About site

Mapa pre bezlepkové reštaurácie ponúka možnosť vyhľadať reštaurácie pre celiatikov, hotely, predajne, školy, podujatia a recepty.
Gluten Free Restaurants map lists gluten-free friendly restaurants, hotels, shops, schools, events and recipes for celiac.

UPOZORNENIE

Vzhľadom na povahu jednotlivých reštaurácií a z obavy zo skríženej kontaminácie, nie sme schopní zaručiť, že všetky zariadenia, ktoré sú na tejto stránke, skutočne aj pripravia jedlo bez lepku.

WARNING

Due to the nature of restaurants and cross-contamination concerns, we are unable to guarantee all menu items covered on this site are in fact gluten free.