Fresh! Restaurant, Crowne Plaza Bratislava, Hodžovo námestie 2, Bratislava, Slovakia

Reštaurácia FRESH! V hoteli Crowne Plaza Bratislava sa vyznačuje jedinečným konceptom bezlepkovej kuchyne.

Jedlá sú kombinované použitím takých surovín, ktoré nepotrebujú múku a ani iné nahrážky a sú dokončované redukciami omáčok. Pri zostavovaní bezlepkových jedál sa šéfkuchár zameral hlavne na použitie čerstvých surovín a použitie čo najmenšieho množstva alergénov.
Už samo pomenovanie Fresh! určuje hlavný motív konceptu, v ktorom chceme pokračovať. Máme svoju záhradku na čerstvé bylinky, v sezóne dopestujeme napríklad aj vlastné cherry paradajky. Garancia čerstvosti našich jedál je prvoradá.

Zmyslom našej bezlepkovej vízie je, že všetky naše jedlá by sa zaobišli bez múky. Z diétneho hľadiska múka vo väčšine jedál vlastne ani nemusí byť.
Filozofia reštaurácie je jasná „Čerstvé a Zdravé“. Počas sezóny využívame v maximálnom množstve čerstvé bylinky z našej hotelovej záhradky a obohacujeme nimi chuť pripravovaných jedál.

Reštauračné menu je zostavené tak aby si ho vychutnal každý bez rozdielu.

 

 

Place Categories: Hotely pre celiatikov and Reštaurácie pre celiatikovPlace Tags: bezlepková polievka, bezlepkové cestoviny, bezlepkové sladkosti, Bio, denné menu, šaláty and špeciality

Súvisiace Miesta

Umiestnite svoju Recenziu

You must be Prihlásený ako K pridaniu recenzie.

Report this?

Send To Friend

Captcha Verification
captcha image

Send Enquiry

Captcha Verification
captcha image

Claim Listing

What is the claim process?

Captcha Verification
captcha image

O stránke/ About site

Mapa pre bezlepkové reštaurácie ponúka možnosť vyhľadať reštaurácie pre celiatikov, hotely, predajne, školy, podujatia a recepty.
Gluten Free Restaurants map lists gluten-free friendly restaurants, hotels, shops, schools, events and recipes for celiac.

UPOZORNENIE

Vzhľadom na povahu jednotlivých reštaurácií a z obavy zo skríženej kontaminácie, nie sme schopní zaručiť, že všetky zariadenia, ktoré sú na tejto stránke, skutočne aj pripravia jedlo bez lepku.

WARNING

Due to the nature of restaurants and cross-contamination concerns, we are unable to guarantee all menu items covered on this site are in fact gluten free.