HalmiSpace – HalmiSpace – multižánrová kaviareň so zdravou kuchyňou, Hlavná 21, Košice, Slovakia

Unikátna multižánrová kaviareň s kuchyňou zdravého životného štýlu v srdci Košíc, kde vám každý deň Vám pripravíme zdravé bezlepkové vegánske a vegetariánske denné menu z čerstvých surovín od lokálnych dodávateľov.

Svoj deň si môžete spríjemniť aj výbornou kávou na klasické či alternatívne spôsoby, pivnými špeciálmi, slovenským vínom, sypaným čajom či niektorými z našich podujatí.

Koncerty, vernisáže, kvízy a filmové večery sú len malou ukážkou toho, ako sa aj tvoj všedný deň môže stať nevšedným zážitkom. Príď to s nami zažiť tiež.

Place Categories: Reštaurácie pre celiatikovPlace Tags: denné menu, šaláty and vegan

Súvisiace Miesta

Umiestnite svoju Recenziu

You must be Prihlásený ako K pridaniu recenzie.

Report this?

Send To Friend

Captcha Verification
captcha image

Send Enquiry

Captcha Verification
captcha image

Claim Listing

What is the claim process?

Captcha Verification
captcha image

O stránke/ About site

Mapa pre bezlepkové reštaurácie ponúka možnosť vyhľadať reštaurácie pre celiatikov, hotely, predajne, školy, podujatia a recepty.
Gluten Free Restaurants map lists gluten-free friendly restaurants, hotels, shops, schools, events and recipes for celiac.

UPOZORNENIE

Vzhľadom na povahu jednotlivých reštaurácií a z obavy zo skríženej kontaminácie, nie sme schopní zaručiť, že všetky zariadenia, ktoré sú na tejto stránke, skutočne aj pripravia jedlo bez lepku.

WARNING

Due to the nature of restaurants and cross-contamination concerns, we are unable to guarantee all menu items covered on this site are in fact gluten free.