Hotel Bocy**, Lalíky 1841, Veľká Rača, Oščadnica, Slovakia

Hotel Bocy vám ponúka stravovanie v príjemnom prostredí reštaurácie. U nás máte k dispozícií i terasu, z ktorej môžete obdivovať okolité prostredie. 

V prostredí reštaurácie vám pripravíme podľa požiadavok rodinné, alebo spoločenské akcie.

Na požiadanie pripravíme zdravé, výživné a chutné jedlo vegetariánom i celiatikom.

Hotel sa nachádza v obci Oščadnica v areáli lyžiarskeho strediska Snowparadise, lokalite Lalíky, 60 m od údolnej stanice Telemix.

Ponúka kvalitné ubytovanie uprostred prírody po celý rok. Svojou  polohou  je  zaujímavý a príťažlivý pre všetkých milovníkov prírody, turistiky a lyžovania.

Tiež je vhodný pre individuálnu, rodinnú i skupinovú rekreáciu, školské výlety, školy v prírode, lyžiarske kurzy, firemné akcie a školenia.

Place Categories: Hotely pre celiatikovPlace Tags: Dovolenka and wellness

Súvisiace Miesta

Umiestnite svoju Recenziu

You must be Prihlásený ako K pridaniu recenzie.

Report this?

Send To Friend

Captcha Verification
captcha image

Send Enquiry

Captcha Verification
captcha image

Claim Listing

What is the claim process?

Captcha Verification
captcha image

O stránke/ About site

Mapa pre bezlepkové reštaurácie ponúka možnosť vyhľadať reštaurácie pre celiatikov, hotely, predajne, školy, podujatia a recepty.
Gluten Free Restaurants map lists gluten-free friendly restaurants, hotels, shops, schools, events and recipes for celiac.

UPOZORNENIE

Vzhľadom na povahu jednotlivých reštaurácií a z obavy zo skríženej kontaminácie, nie sme schopní zaručiť, že všetky zariadenia, ktoré sú na tejto stránke, skutočne aj pripravia jedlo bez lepku.

WARNING

Due to the nature of restaurants and cross-contamination concerns, we are unable to guarantee all menu items covered on this site are in fact gluten free.