I food SK – rozvoz jedál, Nové Sady 173, Nové Sady pri Nitre, Slovakia

Práve pre veľký záujem zákazníkov, sme sa rozhodli doplniť našu ponuku o zdravé jedlá typu RAW, jedlá bez lepku, bez laktózy, bez pridaného cukru, jedlá vhodné pre vegetariánov.

Jedlá si môžete pozrieť a objednať priamo na stránke.

Jedli ste už niekedy I food? Nech sa páči, môžete ochutnať. Dovezieme Vám 7 x chutné jedlo. To sme uvarili, tepelne ošetrili (pasterizovali) a za prísnych noriem hlboko chladili, doručíme Vám ho v chladiarenskej dodávke, aby ste si ho mohli uložiť do chladničky alebo hneď ohriať (napríklad v mikrovlnke) a zjesť.
Naše jedlá sú vyrobené na Slovensku, z kvalitných surovín a bez konzervačných látok.

Place Categories: Obchody pre celiatikovPlace Tags: bezlepková polievka, e-shop and raw

Súvisiace Miesta

Umiestnite svoju Recenziu

You must be Prihlásený ako K pridaniu recenzie.

Report this?

Send To Friend

Captcha Verification
captcha image

Send Enquiry

Captcha Verification
captcha image

Claim Listing

What is the claim process?

Captcha Verification
captcha image

O stránke/ About site

Mapa pre bezlepkové reštaurácie ponúka možnosť vyhľadať reštaurácie pre celiatikov, hotely, predajne, školy, podujatia a recepty.
Gluten Free Restaurants map lists gluten-free friendly restaurants, hotels, shops, schools, events and recipes for celiac.

UPOZORNENIE

Vzhľadom na povahu jednotlivých reštaurácií a z obavy zo skríženej kontaminácie, nie sme schopní zaručiť, že všetky zariadenia, ktoré sú na tejto stránke, skutočne aj pripravia jedlo bez lepku.

WARNING

Due to the nature of restaurants and cross-contamination concerns, we are unable to guarantee all menu items covered on this site are in fact gluten free.