Pizzagohome rozvoz, Praha, Czech Republic

Společnost PIZZA GO HOME vznikla v roce 1993 s cílem vybudovat v Praze síť pizzerií, za účelem garance doby dovozu s ohledem na komplikovanou dopravní dostupnost z jedné pobočky. Od samého začátku vyrábíme pizzu pouze z pravých italských ingrediencí. Žádné levné protlaky a jiné nekvalitní a levné suroviny od nás neočekávejte. Kvalita surovin, technologický postup a vysoké nároky na poskytnuté služby jsou u nás vždy na prvním místě.

Place Categories: Obchody pre celiatikov and Reštaurácie pre celiatikovPlace Tags: bezlepková pizza and pizza delivery

Súvisiace Miesta

Umiestnite svoju Recenziu

You must be Prihlásený ako K pridaniu recenzie.

Report this?

Send To Friend

Captcha Verification
captcha image

Send Enquiry

Captcha Verification
captcha image

Claim Listing

What is the claim process?

Captcha Verification
captcha image

O stránke/ About site

Mapa pre bezlepkové reštaurácie ponúka možnosť vyhľadať reštaurácie pre celiatikov, hotely, predajne, školy, podujatia a recepty.
Gluten Free Restaurants map lists gluten-free friendly restaurants, hotels, shops, schools, events and recipes for celiac.

UPOZORNENIE

Vzhľadom na povahu jednotlivých reštaurácií a z obavy zo skríženej kontaminácie, nie sme schopní zaručiť, že všetky zariadenia, ktoré sú na tejto stránke, skutočne aj pripravia jedlo bez lepku.

WARNING

Due to the nature of restaurants and cross-contamination concerns, we are unable to guarantee all menu items covered on this site are in fact gluten free.