Restaurace Alriso, Betlémské nám. 11, Praha 1, Czech Republic

Restaurace Alriso má v názvu přívlastek risotteria italiana, zaměřuje se totiž na rýži a v různých podobách ji používá do většiny pokrmů od předkrmu po dezert. Zdejší menu je tak kompletně bezlepkové, současně ale pestré a velmi chutné. Uspokojí nejen bezlepkáře, ale i milovníky italské kuchyně, masa a darů moře. To vše v atmosféře italské trattorie, jež vám dovolí zapomenout na každodenní shon.
Přijďte a přesvědčte se!

Place Categories: Reštaurácie pre celiatikovPlace Tags: bezlepková cukráreň, bezlepková polievka, bezlepkové cestoviny, bezlepkové sladkosti, bezlepkový chlieb and šaláty

Súvisiace Miesta

Umiestnite svoju Recenziu

You must be Prihlásený ako K pridaniu recenzie.

Report this?

Send To Friend

Captcha Verification
captcha image

Send Enquiry

Captcha Verification
captcha image

Claim Listing

What is the claim process?

Captcha Verification
captcha image

O stránke/ About site

Mapa pre bezlepkové reštaurácie ponúka možnosť vyhľadať reštaurácie pre celiatikov, hotely, predajne, školy, podujatia a recepty.
Gluten Free Restaurants map lists gluten-free friendly restaurants, hotels, shops, schools, events and recipes for celiac.

UPOZORNENIE

Vzhľadom na povahu jednotlivých reštaurácií a z obavy zo skríženej kontaminácie, nie sme schopní zaručiť, že všetky zariadenia, ktoré sú na tejto stránke, skutočne aj pripravia jedlo bez lepku.

WARNING

Due to the nature of restaurants and cross-contamination concerns, we are unable to guarantee all menu items covered on this site are in fact gluten free.