Reštaurácia V siedmom nebi, Dolné diely 1, Jelka, Slovakia

V reštaurácii máte možnosť ochutnať všetky nami vypestované ryby: pstruhov, kaprov, sivoňov a sumcov (posledných dvoch zavislých od sezóny) a jeseterov. Ale na našom lístku si vyberú aj tí ktorí ryby nejedia. Absolútna špecialita na našom jedálnom lístku je jeseter. Kde inde máte možnosť ochutnať originálneho, čerstvého jesetera?
Všetky ryby či sú v celku ako pstruh alebo sivoň ako aj všetky filety sa robia aj bez múky, ale aj všetku našu ponuku vieme upraviť aj podľa predstáv našich hostí…

Place Categories: Reštaurácie pre celiatikov

Súvisiace Miesta

Umiestnite svoju Recenziu

You must be Prihlásený ako K pridaniu recenzie.

Report this?

Send To Friend

Captcha Verification
captcha image

Send Enquiry

Captcha Verification
captcha image

Claim Listing

What is the claim process?

Captcha Verification
captcha image

O stránke/ About site

Mapa pre bezlepkové reštaurácie ponúka možnosť vyhľadať reštaurácie pre celiatikov, hotely, predajne, školy, podujatia a recepty.
Gluten Free Restaurants map lists gluten-free friendly restaurants, hotels, shops, schools, events and recipes for celiac.

UPOZORNENIE

Vzhľadom na povahu jednotlivých reštaurácií a z obavy zo skríženej kontaminácie, nie sme schopní zaručiť, že všetky zariadenia, ktoré sú na tejto stránke, skutočne aj pripravia jedlo bez lepku.

WARNING

Due to the nature of restaurants and cross-contamination concerns, we are unable to guarantee all menu items covered on this site are in fact gluten free.