Škôlka Vilka, Trnavská cesta 67, Bratislava

Bezlepková strava

V Škôlke Vilke zabezpečujeme bežnú stravu alebo bezlepkovú diétu, pre deti s celiakiou alebo inou intoleranciou lepku. Desiaty a olovranty pripravujeme vo vlastnej kuchyni, obedy vozíme zo súkromných jedální špecializovaných na varenie stravy pre deti.

Obedy pre deti na bezlepkovej diéte zabezpečujeme v spolupráci s novootvorenou kuchyňou špecializovanou na zdravú stravu a niektoré vybrané diéty. Ich poslaním je variť tak, aby deťom chutilo a to aj napriek obmedzeniam, ktoré im diéta prináša. Pani majiteľka má vysokoškolské vzdelanie v odbore potravinárstva a je garantkou zdravotnej vhodnosti predkladaných jedál.

Place Categories: Školy pre celiatikovPlace Tags: Školy v Bratislave

Súvisiace Miesta

Umiestnite svoju Recenziu

You must be Prihlásený ako K pridaniu recenzie.

Report this?

Send To Friend

Captcha Verification
captcha image

Send Enquiry

Captcha Verification
captcha image

Claim Listing

What is the claim process?

Captcha Verification
captcha image

O stránke/ About site

Mapa pre bezlepkové reštaurácie ponúka možnosť vyhľadať reštaurácie pre celiatikov, hotely, predajne, školy, podujatia a recepty.
Gluten Free Restaurants map lists gluten-free friendly restaurants, hotels, shops, schools, events and recipes for celiac.

UPOZORNENIE

Vzhľadom na povahu jednotlivých reštaurácií a z obavy zo skríženej kontaminácie, nie sme schopní zaručiť, že všetky zariadenia, ktoré sú na tejto stránke, skutočne aj pripravia jedlo bez lepku.

WARNING

Due to the nature of restaurants and cross-contamination concerns, we are unable to guarantee all menu items covered on this site are in fact gluten free.