Svet chutí – Predajňa Delikates a Biopotravín, Košice, Slovakia

Našim cieľom je ponúknuť zákazníkom zdravé potraviny a delikatesy, ktoré sú pre jednotlivé krajiny a regióny sveta charakteristické. Chceme aby naši zákazníci mali aj vďaka nám možnosť, z pohodlia svojho domova, okúsiť „ako chutí svet“. Ponúkaný sortiment sme vyberali so zreteľom na predaj produktov pochádzajúcich z ekologickej výroby avšak naším prvoradým cieľom bolo ponúknuť rozmanitosť produktov z jednotlivých regiónov sveta.

Ako domáca firma dávame prednosť aj malým výrobcom či spracovateľom zo Slovenska a Čiech, preto u nás nájdete aj domáce medy, medoviny, džemy, šťavy, ručne vyrábanú čokoládu, kávu, čaje, korenia a najmä tradičné slovenské mliečne produkty z miestnej farmy a zdravý kváskový chlieb.

Významnú časť nášho sortimentu však tvoria produkty zdravej výživy a biopotraviny, ktoré ponúkame za ceny prijateľné pre našich zákazníkov.

Place Categories: Obchody pre celiatikovPlace Tags: Bio, e-shop and traditional food

Súvisiace Miesta

Umiestnite svoju Recenziu

You must be Prihlásený ako K pridaniu recenzie.

Report this?

Send To Friend

Captcha Verification
captcha image

Send Enquiry

Captcha Verification
captcha image

Claim Listing

What is the claim process?

Captcha Verification
captcha image

O stránke/ About site

Mapa pre bezlepkové reštaurácie ponúka možnosť vyhľadať reštaurácie pre celiatikov, hotely, predajne, školy, podujatia a recepty.
Gluten Free Restaurants map lists gluten-free friendly restaurants, hotels, shops, schools, events and recipes for celiac.

UPOZORNENIE

Vzhľadom na povahu jednotlivých reštaurácií a z obavy zo skríženej kontaminácie, nie sme schopní zaručiť, že všetky zariadenia, ktoré sú na tejto stránke, skutočne aj pripravia jedlo bez lepku.

WARNING

Due to the nature of restaurants and cross-contamination concerns, we are unable to guarantee all menu items covered on this site are in fact gluten free.