ZDRAVÝ OBCHOD MKVV, Volgogradská 9A – Sídlisko III, Prešov, Slovakia

ZDRAVÝ OBCHOD MKVV Vám od roku 2011 ponúka široký sortiment bylinných čajov, prírodnú kozmetiku, zdravú výživu. Naším cieľom a zámerom je venovať sa zdraviu prospešným produktom pre rôzne diéty v zdravej výžive. Naša ponuka sortimentu je zameraná na všetky problematiky ako sú napr. celiakia, diabetes, nízko bielkovinová, bezlaktozová diéta a zdravý životný stýl.

Place Categories: Obchody pre celiatikovPlace Tags: bezlepková polievka, bezlepkové cestoviny, bezlepkové sladkosti, bezlepkový chlieb and Bio

Súvisiace Miesta

Umiestnite svoju Recenziu

You must be Prihlásený ako K pridaniu recenzie.

Report this?

Send To Friend

Captcha Verification
captcha image

Send Enquiry

Captcha Verification
captcha image

Claim Listing

What is the claim process?

Captcha Verification
captcha image

O stránke/ About site

Mapa pre bezlepkové reštaurácie ponúka možnosť vyhľadať reštaurácie pre celiatikov, hotely, predajne, školy, podujatia a recepty.
Gluten Free Restaurants map lists gluten-free friendly restaurants, hotels, shops, schools, events and recipes for celiac.

UPOZORNENIE

Vzhľadom na povahu jednotlivých reštaurácií a z obavy zo skríženej kontaminácie, nie sme schopní zaručiť, že všetky zariadenia, ktoré sú na tejto stránke, skutočne aj pripravia jedlo bez lepku.

WARNING

Due to the nature of restaurants and cross-contamination concerns, we are unable to guarantee all menu items covered on this site are in fact gluten free.